×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/11_Listopada
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/11_Listopada

apelNarodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas uroczystego apelu, który odbył się w piątek 10 listopada. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas 4, 5 i 6 oraz 2 klas gimnazjum pod kierunkiem pań Małgorzaty Korfini – Stachnik, Edyty Szamburskiej i Agnieszki Konopki – Adamskiej.

Recytatorska i muzyczna część apelu przypomniały wszystkim o trudnej drodze Polski do niepodległości. Teksty recytowane przez uczniów wywarły na zebranych duże wrażenie. Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność usłyszeć nowopowstały szkolny chór. Celem apelu było nie tylko uczczenie tego ważnego święta, ale również skłonienie uczniów do refleksji na temat naszej historii.

{gallery}wydarzenia/20172018/11_Listopada{/gallery}

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony