×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/EDJ
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/EDJ

EDJ 2 Europejski Dzień Języków to od roku 2001 święto europejskiej różnorodności językowej oraz okazja do podkreślenia korzyści płynących z nauki języków.  W całej Europie w salach lekcyjnych, w domach kultury, w instytucjach kulturalnych, restauracjach i na ulicach odbywają się różnorodne imprezy, których nadrzędnym celem jest zachęcanie wszystkich– bez względu na wiek– do nauki języków obcych otwierających szerokie możliwości rozwoju.

Nasza szkoła również dołączyła do tej idei i w myśl zasady „Music is the soul of language...” (Max Heindel) udała się w muzyczną podróż po Europie- byliśmy w słonecznej Grecji i na Szmaragdowej Wyspie, chwilkę na rosyjskich kanikułach... i w kraju, gdzie większość taksówek jest marki Mercedes- podróż ta była inspirująca, kolorowa i pełna pozytywnych emocji.

{gallery}wydarzenia/20172018/EDJ{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony