EDJ 2 Europejski Dzień Języków to od roku 2001 święto europejskiej różnorodności językowej oraz okazja do podkreślenia korzyści płynących z nauki języków.  W całej Europie w salach lekcyjnych, w domach kultury, w instytucjach kulturalnych, restauracjach i na ulicach odbywają się różnorodne imprezy, których nadrzędnym celem jest zachęcanie wszystkich– bez względu na wiek– do nauki języków obcych otwierających szerokie możliwości rozwoju.

Nasza szkoła również dołączyła do tej idei i w myśl zasady „Music is the soul of language...” (Max Heindel) udała się w muzyczną podróż po Europie- byliśmy w słonecznej Grecji i na Szmaragdowej Wyspie, chwilkę na rosyjskich kanikułach... i w kraju, gdzie większość taksówek jest marki Mercedes- podróż ta była inspirująca, kolorowa i pełna pozytywnych emocji.

Nasze certfikaty

Początek strony