×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/rozpoczecie_roku
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/rozpoczecie_roku

20170904 092022Dnia 4. września w murach Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Uczniowie klasy 2 D oraz 3B podczas akademii powitali dyrekcję szkoły, księdza proboszcza Mieczysława Kozłowskiego, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, rodziców, koleżanki i kolegów oraz nowych  uczniów szkoły - pierwszoklasistów.
Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy samych piątek i szóstek. Uczcie się, jak mawiacie, ,,w dechę” i niech z Was szkoła ma pociechę!

{gallery}wydarzenia/20172018/rozpoczecie_roku{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony