0001

zawody zdjW ostatni weekend października w Bornym Sulimowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo olimpijskim. W zawodach wystartowało blisko 200 zawodników i zawodniczek ze strefy północno – zachodniej. Uczennica naszej szkoły Nikola Haremza z kl VI b zawodniczka wrzesińskiego UKS Hwarang wywalczyła brązowy medal. Gratulujemy!

szachyDnia 26.10.2017r tradycyjnie w Nekli odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Szachach.

apelNarodowe Święto Niepodległości w naszej szkole uczczono podczas uroczystego apelu, który odbył się w piątek 10 listopada. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas 4, 5 i 6 oraz 2 klas gimnazjum pod kierunkiem pań Małgorzaty Korfini – Stachnik, Edyty Szamburskiej i Agnieszki Konopki – Adamskiej.

DSC 0793Dnia 8 listopada w klasie 2a odbył sie klasowy konkurs " Mini Playback Show".

DSC 0644Dnia 23 października klasa IIa własnoręcznie przygotowała pyszne kanapki własnego przepisu.

20171024 07375524 października klasa 0 „a” wybrała się na wycieczkę do piekarni ”Glanc” w Witkowie. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka.

20171025 085833 1W środę 25 października naszą szkołę odwiedziła Straż Miejska, która w ramach akcji ,,Bądź bezpieczny – bądź widoczny”

20171019 113139Dnia 19 października 2017 r. na basenie Aqua Life  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Sztafetach Pływackich dziewcząt i chłopców.

IMAG0518Praca w piekarni nie jest prosta. Przekonali się o tym uczniowie klasy 0b, którzy 19 października wybrali się na wycieczkę do Piekarni ,,Glanc” we Witkowie.

Podkategorie

Komisja rekrutacyjna przy Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni informuje, że zakończyła prace rekrutacyjne dzieci do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2015/2016.

Lista dzieci przyjętych do oddziału zerowego wywieszona będzie w gablocie przy sekretariacie szkoły.

Przewodnicząca komisji

mgr Lidia Szymańska