dyskoteka Dnia 17 listopada 2017r. we wrzesińskim klubie muzycznym „Trójka” odbyła się szkolna dyskoteka. Zorganizował ją samorząd uczniowski. Oświetleniem i muzyką zajmowali się Mikołaj Milczarek i Karol Świercz z kl. IIIb. Imprezę poprowadził Szymon Musiałowski z kl. IIIb. Opiekę nad uczniami sprawowały panie Anna Cichowska, Ewa Drobiec, Aleksandra Frankowska, Grażyna Jakubowska, Marzenna Nawrocka oraz Iwona Tokarska. Młodzież naszej szkoły miała możliwość miło spędzić czas w  towarzystwie kolegów i koleżanek. Uczniowie tańczyli do różnych hitów muzycznych. Chętnie skakali w rytm zumby i brali udział w licznych zabawach zorganizowanych przez samorząd. Wielką popularnością cieszyła się belgijka.  Mamy nadzieję, że wkrótce odbędzie się kolejna dyskoteka.