gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/z_niemieckim_w_drogę
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/z_niemieckim_w_drogę

1Liczna grupa naszych uczniów wzięła udział w październikowym projekcie realizowanym przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett- Erlebnisreise mit Deutsch- Z niemieckim w drogę.

Celem konkursu była promocja nauki języka niemieckiego, a projekt kartki z wakacji doskonale wpisywał się w tę koncepcję. Jury oceniało oryginalność, pomysłowość, wrażenie ogólne oraz warstwę językową pracy. Wśród nagrodzonych- Preisträger- nasza szkoła i nasi uczniowie z klas gimnazjalnych:

Karolina Walkowska- II C

Kinga Wesołowska- II C

Filip Filipiak- III B

Mikołaj Radny- III B

Karolina Świercz- III B

Julia Kańczurzewska- III B

Oliwia Coppin- III D

Agnieszka Czupryniak- III D

Jagoda Dębowska- III D

Weronika Gajownik- III D

Hubert Konieczny- III D

Gabrysia Kowalska- III D

Szymon Mrowiński- III D

Mateusz Strzelecki- III D

Nagroda dla szkoły to Box Erlebnisreise – pakiet z materiałami dydaktycznymi, zawierający m.in. gry językowe, grafiki, plakaty oraz karty pracy wraz z pomysłami na ich wykorzystanie w celu nauki i promocji języka niemieckiego- a wszystko połączone tematyką podróży i zamknięte w jednym pudełku.

Już dziś, pełni entuzjazmu, szukamy kolejnych, ciekawych inspiracji, angażując się w kolejny projekt tego typu: "Potwory w drodze“...

Powodzenia!

{gallery}wydarzenia/20172018/z_niemieckim_w_drogę{/gallery}

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony