gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/Niemiecki_z_quiziz
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/Niemiecki_z_quiziz

20171117 141532 resizedInspirowani koncepcją BYOD (Bring Your Own Device) lub jak kto woli PUK, PUK (Pracuj, Ucz się, Komunikuj / Przynieś Urządzenie Komputerowe do szkoły) postanowiliśmy razem z uczniami klas 7a i 7b przetestować nową formę zajęć i „niechcący” przygotować wielbicieli języka niemieckiego do czekającej ich pierwszej w tym roku pracy klasowej.

Zabawa była przednia: zaciekła rywalizacja, emocje sięgające zenitu … a wszystko to po zalogowaniu się do aplikacji Quizizz i rozwiązaniu autorskiego testu podsumowującego Kapitel: Hallo! Na koniec ranking i radość zwycięzców!

{gallery}wydarzenia/20172018/Niemiecki_z_quiziz{/gallery}

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony