gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/wdż
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/wdż

tol.1W klasach gimnazjum i szkoły podstawowej, w ramach zajęć WDŻ przeprowadzono ćwiczenie, pokazujące z jakimi utrudnieniami spotykają się osoby posiadające dysfunkcje. Celem tego przedsięwzięcia było uświadomienie uczniom, że funkcjonowanie w szkole osób np. z dysleksją jest trudnym zadaniem.


Ćwiczenie polegało na pokolorowaniu wybranego rysunku, w połowie zadania, trzymając kredki grubą rękawicą i w okularach ochronnych, a w drugiej części bez tych przeszkód.
Wszyscy uczniowie stwierdzili, że nie zdawali sobie sprawy, że można czuć taki dyskomfort. Jednym słowem pracowaliśmy nad tolerancją wobec siebie.

opiekun: Iwona Tokarska

{gallery}wydarzenia/wdż{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony