JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/warsztaty_chemiczne_dla_mlodszych

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/warsztaty_chemiczne_dla_mlodszych

ch1 Organizatorami i wykonawcami tego projektu byli uczniowie klas 2c i 2d gimnazjum, członkowie kółka chemicznego. Przygotowali oni dla swoich młodszych kolegów ćwiczenia laboratoryjne z tematu „Mieszaniny substancji i ich rozdzielanie”. Szóstoklasiści mogli powtórzyć wiadomości poznane na lekcjach przyrody i korzystając ze sprzętu laboratoryjnego samodzielnie wykonać podział wybranych mieszanin.
Potwierdzenie szkolnej teorii eksperymentem ta najlepszy sposób na jej zapamiętanie.

Opiekun kółka: Iwona Tokarska

{gallery}wydarzenia/warsztaty_chemiczne_dla_mlodszych{/gallery}