gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/3AG/Dzien_ochrony_srodowiska
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/3AG/Dzien_ochrony_srodowiska

05.06.2017 M. Sotirov 045Dnia 5 czerwca obchodzony jest na świecie Dzień Ochrony Środowiska. Z tej okazji w naszej szkole odbył się happening i wystawa prac związanych z ochroną środowiska. Happening przygotowali uczniowie z klasy Ic - klasy ratownictwa medycznego i technicznego, oraz klasy VIa pod kierunkiem p. Marioli Sotirov (nauczyciela przyrody).

Prowadzący zachęcali wszystkich do min. segregacji odpadów, zbiórki makulatury, baterii, oszczędzania wody i energii, ochrony przyrody . Uczniowie mogli też obejrzeć wystawę prac z projektu edukacyjnego pt,, Krajobrazy Ziemi’’ realizowanego w kwietniu i maju w klasach VIa i VIb. Ponadto odbyły się konkursy plastyczne pt. ,,Chronimy przyrodę’’ w klasach IVa i IVb. Również w czerwcu odbyło się podsumowanie zbiórki surowców wtórnych- makulatury i baterii w naszej szkole.
           Fundatorem nagród w obchodzonych imprezach i konkursach było Starostwo Powiatowe we Wrześni, któremu serdecznie dziękujemy.

{gallery}wydarzenia/3AG/Dzien_ochrony_srodowiska{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony