gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/AIDS
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/AIDS

DSC 0497W Zespole Szkół nr 1 we Wrześni odbył się wyjątkowo na początku czerwca 2017r.(a nie jak w poprzednich latach w miesiącu lutym) XVII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o AIDS. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 1 we Wrześni (Gimnazjum), a współorganizatorem PSSE ,,Sanepid’’ we Wrześni.

W grudniu 2016r. odbyły się w szkołach naszego powiatu etapy szkolne tego konkursu i do etapu powiatowego przeszło po 2 uczniów z każdej szkoły. W sumie w konkursie wzięło udział 18 uczniów z gimnazjów: Miłosławia, Pyzdr, Zasutowa, Targowej Górki, Nowego Folwarku, Orzechowa, Kołaczkowa, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 we Wrześni.
Komisja w składzie :
-przewodnicząca: p. Anna Węclewska (PSSE ,, Sanepid’’ Września); członkowie p. dyr. H. Kotyk (Zespół Szkół nr 1 we Wrześni), p. M. Sotirov (Zespół Szkół nr 1 we Wrześni) oceniła prace uczniów i wytypowała zwycięzców:
I miejsce: Dominika Sikorska (Gimnazjum w Miłosławiu)
II miejsce: Sara Marczak (Zespół Szkół w Nowym Folwarku)
III miejsce: Wojciech Nowak (Zespół Szkół nr 1 we Wrześni)

Przyznano ponadto jedno wyróżnienie dla Karoliny Staszak z Zespołu Szkół w Orzechowie. Na zakończenie p. wicedyrektor A. Janiszewska i przewodnicząca komisji p. A Węclewska wręczyły nagrody i dyplomy. Przewodnicząca podziękowała wszystkim za udział w konkursie i przekazała, że w przyszłym roku konkurs będzie organizował ,,Sanepid we Wrześni’’.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/AIDS{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony