gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/Powiatowa_olimpiada_wiedzy_ekologicznej
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/Powiatowa_olimpiada_wiedzy_ekologicznej

DSC 0540Dnia 6 VI 2017r. w naszej szkole  odbyła się już XII Powiatowa Olimpiada Wiedzy Ekologicznej. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 1 we Wrześni (Gimnazjum nr 1 ) oraz Starostwo Powiatowe we Wrześni. Wzięło w niej udział 16 uczniów, po dwóch z każdej szkoły naszego powiatu: Zasutowa, Pyzdr, Orzechowa, Kołaczkowa, Miłosławia, Nowego Folwarku, Gimnazjum nr 1 i 2 we Wrześni.

Uczniowie rozwiązali test składający się z trzydziestu zamkniętych pytań. Komisja w składzie: przewodnicząca: mgr Urszula Łabęda (Naczelnik Wydziału Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego we Wrześni); członkowie: mgr Mariola Sotirov (nauczyciel biologii Gimnazjum nr 1 we Wrześni), mgr Anna Kobielak (nauczyciel biologii  Gimnazjum w  Pyzdrach) oceniła prace uczniów i wytypowała zwycięzców:
I miejsce: Karol Skorupski (Zespół Szkół nr 1 we Wrześni)
II miejsce: Mikołaj Przybylski (Gimnazjum nr 2 we Wrześni)
III miejsce: Patrycja Bartylak (Zespół Szkół w Orzechowie)
Przyznano również dwa wyróżnienia dla: Aleksandry Zielińskiej (Gimnazjum w Pyzdrach)
Dominika Szklarkowskiego (Gimnazjum w Kołaczkowie)
Na zakończenie przewodnicząca komisji  p. U. Łabęda i pani dyrektor H. Kotyk wręczyły dyplomy i nagrody uczniom. Fundatorem nagród dyplomów, oraz całych obchodów Dnia Ziemi i  Światowego Dnia Ochrony Środowiska było Starostwo Powiatowe, któremu serdecznie dziękujemy.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/Powiatowa_olimpiada_wiedzy_ekologicznej{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony