gimnazjum

17 maja 2017 r. po raz siedemnasty odbył się w naszej szkole Powiatowy Konkurs Matematyczny. Na zawody stawiło się 29 uczniów gimnazjów z Wrześni, Kołaczkowa, Miłosławia, Orzechowa, Nekli, Targowej Górki, Pyzdr, Nowego Folwarku i Otocznej. W ciągu dziewięćdziesięciu minut  mieli oni do rozwiązania 15 zadań zamkniętych i  4 zadania otwarte, za które łącznie mogli uzyskać 38 punktów. Sztuka ta prawie udała się trzem osobom. Byli to: Julia Nowicka (Gimnazjum nr 2 we Wrześni), Anna Waliszka (Gimnazjum w Nekli) oraz Marek Pęchorzewski (Gimnazjum w Pyzdrach). Z wynikiem 37 punktów zajęli oni I miejsce. Michał Zajda (Gimnazjum nr 1 we Wrześni) z wynikiem 35 punktów zajął II miejsce. Trzeci wynik, 34 punkty i III miejsce w konkursie, przypadło Julii Klechammer  (Gimnazjum nr 2 we Wrześni). Świetnych wyników gratulujemy uczniom i ich nauczycielom.

konkurs

Nasze certfikaty

Początek strony