gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/konkursy_wyniki/powiatowy_matematyczny17
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/konkursy_wyniki/powiatowy_matematyczny17

17 maja 2017 r. po raz siedemnasty odbył się w naszej szkole Powiatowy Konkurs Matematyczny. Na zawody stawiło się 29 uczniów gimnazjów z Wrześni, Kołaczkowa, Miłosławia, Orzechowa, Nekli, Targowej Górki, Pyzdr, Nowego Folwarku i Otocznej. W ciągu dziewięćdziesięciu minut  mieli oni do rozwiązania 15 zadań zamkniętych i  4 zadania otwarte, za które łącznie mogli uzyskać 38 punktów. Sztuka ta prawie udała się trzem osobom. Byli to: Julia Nowicka (Gimnazjum nr 2 we Wrześni), Anna Waliszka (Gimnazjum w Nekli) oraz Marek Pęchorzewski (Gimnazjum w Pyzdrach). Z wynikiem 37 punktów zajęli oni I miejsce. Michał Zajda (Gimnazjum nr 1 we Wrześni) z wynikiem 35 punktów zajął II miejsce. Trzeci wynik, 34 punkty i III miejsce w konkursie, przypadło Julii Klechammer  (Gimnazjum nr 2 we Wrześni). Świetnych wyników gratulujemy uczniom i ich nauczycielom.

konkurs

{gallery}wydarzenia/konkursy_wyniki/powiatowy_matematyczny17{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony