gimnazjum

DSC 10341W maju kończą się zmagania konkursowe. Zbliża się koniec roku szkolnego, zatem czas na podsumowania. Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1 udzielali się w wielu dziedzinach. Uwieńczeniem ogromu pracy są uzyskane przez nich tytuły laureatów, finalistów, czołowe lokaty i wyróżnienia.


Hanna Chałupniczak z kl. 6a została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkól podstawowych, zaś Konrad Mikołajczak z kl. 3b został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum. Finalistami konkursów kuratoryjnych zostali uczniowie gimnazjum: Michał Zajda z kl. 3b (finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego), Hubert Antczak i Mateusz Rzepka z kl. 3b (finaliści Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego), Antonina Miedzińska z kl. 3d, Katarzyna Szalata z kl. 2c i Marta Kabat z kl. 2d (finalistki Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego) oraz Julia Stawera z kl. 2d (finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego). Julia jest też finalistką ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.
Michał Zajda z kl. 3b oraz Urszula Miedzińska z kl. 1d uzyskali wyróżnienia w konkursie „Złota Żaba” (Michał w dziedzinie matematyki, Ula w dziedzinie języka polskiego). Wielu naszych uczniów zostało nagrodzonych w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Wojciech Nowak z kl. 2b
i Agata Barańska z kl. 4a uzyskali  bardzo dobre wyniki, a wyróżnieni zostali: Andrzej Rewers z kl. 1b, Michał Andrzejczak z kl. 1b, Michał Zajda z kl. 3b, Konrad Mikołajczak z kl. 3b, Aleksander Suszka z kl. 3b, Antoni Długosz z kl. 5a i Zofia Józwiak z kl. 5a.
Wyniki naszych uczniów napawają dumą, dają motywację do dalszej pracy. Wszystkim gratulujemy.

Nasze certfikaty

Początek strony