gimnazjum

24 kwietnia uczniowie klas 1A, 1D, 2B oraz 3D udali się na wycieczkę do stolicy Polski. Swoją przygodę z Warszawą rozpoczęli wizytą na lotnisku F. Chopina, na którym przewodnik przeprowadził krótki kurs zachowania dla osób wybierających się w podróż lotniczą. Następnie grupa udała się do siedziby TVP, gdzie pod czujnym okiem jednego z pracowników zgłębiała tajniki produkcji telewizyjnej.

Największą frajdą okazała się obserwacja pracy aktorów na planie programu dla dzieci „Domisie”. Później uczniowie wraz z opiekunami odbyli przyjemny spacer po Łazienkach Królewskich. Po krótkim odpoczynku i posiłku zwiedzali Stare Miasto. Kolejną dużą atrakcją była wizyta na Stadionie Narodowym. Podczas wycieczki uczniowie mieli możliwość skorzystania z transportu miejskiego – czyli metra oraz pociągu miejskiego. Mimo zimowej auty, wycieczka udała się i wszyscy uczestnicy wrócili do domów pełni wrażeń.

Nasze certfikaty

Początek strony