gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/wolontariat/pola_nadz
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/wolontariat/pola_nadz

IMG 20170325 092108  Dnia 25 marca 2017r., w sobotę w godzinach od 9.00 do 13.00 24 wolontariuszy z naszej szkoły włączyło się w akcję zbiórki pieniędzy na rzecz budowy Hospicjum im. Piotra Króla w Środzie Wlkp. Organizatorem tej akcji na terenie naszego miasta było Wrzesińskie Centrum Wolontariatu wraz z p. Katarzyną Pacochą działającą w Stowarzyszeniu Hospicjum w Środzie Wlkp.

Zebranie wszystkich wolontariuszy wraz z opiekunami ze wszystkich szkół naszego miasta odbyło się w naszej szkole. Spotkanie organizacyjne dotyczące akcji poprowadził p. Krystian Kędziora z Centrum Wolontariatu. Rozdano uczestnikom akcji żółte chusty, identyfikatory oraz żonkile i puszki na zbiórkę pieniędzy. Warto przypomnieć, że Pola Nadziei to ogólnoświatowa i ogólnopolska akcja edukacyjno-charytatywna na rzecz hospicjów. Co roku uczniowie w październiku sadzą cebulki żonkili, a wraz z nadejściem wiosny na ulicach miast wolontariusze wręczając żonkile mieszkańcom zachęcają ich do wsparcia akcji. Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza (wraz z opiekunami min. p. M. Kisiel, p. M. Sotirov) przyczynili się wraz z uczniami innych szkół do zebrania w tym dniu prawie 9 tys. zł. Pamiętaj ,,Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia”.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/wolontariat/pola_nadz{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony