gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/3AG/drzwi_otwarte_politechnika
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/3AG/drzwi_otwarte_politechnika

 DSC6090Dnia 30.03.2017 uczniowie klasy 3b, 3c  i 3d naszego gimnazjum wraz z opiekunami uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji  "Dziewczyny na politechniki" połączonej z "Drzwiami Otwartymi" na Politechnice Poznańskiej.


W Centrum Wykładowym uczniowie mieli okazję obejrzeć ciekawe prezentacje i wykłady: Fizyczne Kwiatki, Fiza rządzi, fiza radzi, fiza nigdy cię nie zdradzi, Matma nie taka straszna!
Prawdziwą perełką Drzwi Otwartych były laboratoria, które tego dnia udostępniono uczniom. Uczestnicy wyjazdu odwiedzili laboratorium: Bioinformatyki, Sztucznego Życia, Sztucznej Inteligencji, Sterowników Programowalnych, Techniki świetlnej i Reklamy, Mikrosystemów Komputerowych, Wysokich Napięć.
Uczniowie wzięli także udział w warsztatach przygotowanych przez Wydział Architektury:  Kolory z ziemi czyli jak powstaje fresk, Design z recyklingu, Architektura szyta na miarę, Zaprojektuj logotyp.
Za zorganizowanie naszej wizyty dziękujemy pani mgr  Beacie Czerkas oraz studentom, którzy oprowadzali  nas po uczelni.

{gallery}wydarzenia/3AG/drzwi_otwarte_politechnika{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony