4 marca 2017r. w Swarzędzu odbył się finał „Złotej Żabki” i „Złotej Żaby” – Wojewódzkiego Konkursu w Dziedzinie Matematyki oraz w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego dla uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Uczestnicy musieli zmierzyć się z zadaniami wymagającymi niestereotypowego myślenia, logicznego rozumowania i odwagi w świadomym posługiwaniu się wiedzą. Z przyjemnością informujemy, że do finału konkursu zakwalifikowało się 6 uczniów Zespołu Szkół nr 1 we Wrześni:
Adam Dekowski (kl. VI a) – Złota Żabka w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego;
Wiktoria Bartczak (kl. VI a) – Złota Żabka w Dziedzinie Matematyki;
Urszula Miedzińska (kl. I d) – Złota Żaba w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego;
Katarzyna Szalata (kl. II c) – Złota Żaba w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego;
Wojciech Nowak (kl. II b) – Złota Żaba w Dziedzinie Literatury i Języka Polskiego;
Michał Zajda (kl. III b) – Złota Żaba w Dziedzinie Matematyki.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.