gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/3AG/Dni_zjednoczonej_Europy
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/3AG/Dni_zjednoczonej_Europy

DSC 0438   21 grudnia przy dźwiękach szwedzkiej muzyki odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego z cyklu DNI ZJEDNOCZONEJ EUROPY. Realizowały go klasy o profilu europejskim: 2 a i 1 a. Tym razem młodzież zgłębiała wiedzę o Szwecji i Finlandii.

Uczniowie przygotowali plakaty dotyczące symboli tych państw, zabytków, kuchni, motoryzacji, sławnych postaci związanych ze światem polityki, sportu, kultury i sztuki. Zaprezentowane zostały przeboje szwedzkich zespołów muzycznych: ABBY, Roxette i Europe.
    Dzięki tym działaniom uczniowie stają się świadomymi Europejczykami. W trakcie wykonywania zadań projektowych młodzież nie tylko poszerzyła swoją wiedzę o krajach skandynawskich, ale też doskonaliła umiejętność korzystania z różnych źródeł informacji
i współpracy.
    Zapraszamy na wspólną podróż po kolejnych państwach Unii Europejskiej.

{gallery}wydarzenia/3AG/Dni_zjednoczonej_Europy{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony