DSC 0001  Na to pytanie szukaliśmy odpowiedzi podczas przedstawiania jasełek dla uczniów oraz społeczności lokalnej naszego miasta.
Uczniowie wcielili się w rolę członków rodzin, którzy podczas wigilii skłaniali nas do refleksji nad wartościami, jakie niesie tradycja Bożego Narodzenia . Symboliczna obecność głównych bohaterów, tj. Maryi i św. Józefa przypominała nam ,,współczesnym filozofom” o sensie życia w prawdzie i jej ciągłego poszukiwania.
   Dziękujemy więc wszystkim uczestnikom naszych spotkań z tajemnicą Bożego Narodzenia oraz naszym gościom, którzy tak owacyjnie przyjęli nasze występy. Mieliśmy także przyjemność występowania w szkole, w opłatkowej uroczystości lokalnej oraz w kościele p.w Św. Ducha we Wrześni.
                                                                                                                                                                                                                Uczniowie ZS nr 1 z opiekunami

{gallery)wydarzenia/3AG/jasełka{/gallery}