gimnazjum
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/xx_lukasz/wolontariat2017/szkolenia
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/xx_lukasz/wolontariat2017/szkolenia

IMG 20161201 143819W październiku i grudniu 2016 roku  w naszej szkole odbyły się dwa szkolenia wolontariuszy, prowadzone przez pana  Krystiana Kędziorę z Wrzesińskiego Centrum Wolontariatu, działającego przy OPS we Wrześni.

W sumie zostało przeszkolonych 40 uczniów, głównie z klas I  i II gimnazjum. Celem warsztatu szkoleniowego pt. ,,Wolontariat w pierwszych krokach’’ było zwiększenie wiedzy uczestników na temat roli wolontariusza i znaczenia wolontariatu przed podjęciem przez nich aktywności wolontariackiej. Na zakończenie uczniowie otrzymali zaświadczenie z Wrzesińskiego Centrum Wolontariatu. Życzymy im powodzenia w dalszym rozwijaniu swojej pasji.

{gallery}wydarzenia/xx_lukasz/wolontariat2017/szkolenia{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony