JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2015_03_13_chemia

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2015_03_13_chemia

W samodzielnym eksperymentowaniu wzięli udział uczniowie klasy patronackiej Ic oraz ich starsi koledzy z klas II i III. Pod opieką nauczycieli chemii p. I. Tokarskiej i p. I. Jasińskiej oraz bacznym okiem pracowników dydaktycznych Wydziału Chemii uczniowie sporządzali mieszaniny oraz poznawali różne metody rozdzielania tych mieszanin. Wypełniali karty pracy, które były wcześniej przygotowane przez p. dr hab. A. Gąsowską i jej studentów. Uczniowie naszego gimnazjum mieli również okazję zwiedzić dwa ciekawe laboratoria, w których znajduje się unikatowa aparatura do badań. Na zakończenie odbył się wykład prof. L. Łomozika n/t DNA który bardzo zaciekawił uczniów klas III. Po raz kolejny gimnazjaliści przekonali się, że chemia może być zajmująca i niezwykle ciekawa.

Organizator warsztatów: Iwona Jasińska

{gallery}wydarzenia/2015_03_13_chemia{/gallery}