×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/Spiewanki
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/Spiewanki

DSC 0324Dnia 12 listopada 2017 r. uczniowie klas IV,V,VI,VII i II gimnazjum naszej szkoły przygotowani przez p. Agnieszkę Konopkę Adamską wzięli udział w 12 Wrzesińskich Śpiewankach organizowanych przez chór Camerata.


    Młodzi wykonawcy zaprezentowali dwa utwory patriotyczne „W listopadzie” i „Niepodległa niepokorna”, a następnie wspólnie z chórem Camerata i zgromadzoną publicznością pod dyrekcją  Domiceli Cierpiszewskiej zaśpiewali dwie piosenki finałowe zamykające coroczny koncert.
    Publiczność nagrodziła młodych artystów gromkimi brawami. Pani Agnieszka poinformowała o krótkiej, bo zaledwie dwumiesięcznej działalności chóru szkolnego. Wszyscy uczniowie zostali obdarowani drobnymi upominkami ufundowanymi przez UMiG oraz Starostwo Powiatowe.

{gallery}wydarzenia/20172018/Spiewanki{/gallery}

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony