szachyDnia 26.10.2017r tradycyjnie w Nekli odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Szachach.

W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów: sześć ze Szkół Podstawowych -Nekla, Marzenin, SSP1, SSP2, SSP3, SSP6 oraz cztery zespoły z klas gimnazjalnych – Nekla, Marzenin, SSP6,SSP3. Zespół uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 z klas VI i młodszych w składzie: Aniela Długosz kl. IVa, Antoni Długosz kl. VI a, Jan Podolski kl. IV a, Jakub Winter kl. III b zajęła w turnieju II miejsce awansując tym samym do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się pod koniec listopada. Drużyna SSP3 w klasach gimnazjalnych również stanęła na podium zajmując medalowe III miejsce. Skład drużyny: Zuzanna Górska III d, Wojciech Nowak III b, Mikołaj Goclik III c, Franciszek Broniarczyk IIb.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.