×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/szachy
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/szachy

szachyDnia 26.10.2017r tradycyjnie w Nekli odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Szachach.

W turnieju wzięło udział dziesięć zespołów: sześć ze Szkół Podstawowych -Nekla, Marzenin, SSP1, SSP2, SSP3, SSP6 oraz cztery zespoły z klas gimnazjalnych – Nekla, Marzenin, SSP6,SSP3. Zespół uczniów Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 z klas VI i młodszych w składzie: Aniela Długosz kl. IVa, Antoni Długosz kl. VI a, Jan Podolski kl. IV a, Jakub Winter kl. III b zajęła w turnieju II miejsce awansując tym samym do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się pod koniec listopada. Drużyna SSP3 w klasach gimnazjalnych również stanęła na podium zajmując medalowe III miejsce. Skład drużyny: Zuzanna Górska III d, Wojciech Nowak III b, Mikołaj Goclik III c, Franciszek Broniarczyk IIb.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}wydarzenia/20172018/szachy{/gallery}

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony