podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/centrum_edukacji_ekologicznej
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/centrum_edukacji_ekologicznej

20160929 104318Pod koniec września uczniowie klasy V a i V b wyjechali na zajęcia do Centrum Edukacji Ekologicznej WPN w Jeziorach. Pobyt rozpoczął się prelekcją na temat Wielkopolskiego Parku Narodowego, dzieci obejrzały film w sali audiowizualnej oraz usłyszały wiele cennych informacji dotyczących roślin i zwierząt. Następnie uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy i przystąpili do zajęć z kartami pracy w muzeum przyrodniczym.

Rozwiązywali zadania wykorzystując eksponaty i informacje z muzeum. Pozostali uczestnicy wyszli na ścieżkę edukacyjną wokół ośrodka. Dzieci w formie zabawy uczyły się rozpoznawania tropów zwierząt po śladach oraz drzew po wyglądzie liści, podziwiali też Jezioro Góreckie.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/centrum_edukacji_ekologicznej{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony