×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/4a/2016dzien_tabliczki_mnozenia
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/4a/2016dzien_tabliczki_mnozenia

DSC 0039Umiejętności rachunkowe warto ćwiczyć w każdym wieku. Pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają” przedstawiciele wszystkich klas 4, 5 i 6 SSP nr 3 przy wsparciu starszych kolegów z kl. 2 b Gimnazjum nr 1, przyłączyli się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Utworzyli oni patrole matematyczne, które w kilku punktach na terenie szkoły bezpłatnie (i zupełnie bezboleśnie) przeprowadzały badania poziomu tabliczki mnożenia w organizmie każdej chętnej osoby. Taka forma badań cieszyła się sporym zainteresowaniem zwłaszcza ze strony młodszych uczniów.

W tygodniu poprzedzającym święto tabliczki mnożenia, dzieci wzięły udział w dwóch konkursach.

W konkursie na plakat związany z tabliczką mnożenia I miejsce zajęła Julia Szygenda z klasy 6a, II miejsce - Agata Śmidowicz z klasy 4a, zaś III miejsce - Wiktoria Kosmala z klasy 6a. W konkursie na klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia tytuł ten zdobyli: w klasie 3a Miłosz Skrzypczyk, Adam Baranowski, Wojtek Kostecki, Adam Szambelańczyk, Marcjanna Środoń, Ula Chałupniczak, Amelia Brandt, Ola Krysztofiak i Antosia Michalak, w klasie 3c Julia Kułtuniak, w klasie 4a Agata Barańska, w klasie 4b Dominika Dobrucka, w klasie 5a Zofia Józwiak i Mateusz Wysocki, w klasie 5b Jan Grychowski, w klasie 6a Piotr Baranowski i Wiktoria Bartczak, w klasie 6b Mateusz Grędecki.

Organizatorzy Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole składają serdeczne podziękowania Rodzicom uczniów za bezinteresowne rzeczowe i materialne wsparcie, które pozwoliło jeszcze bardziej uatrakcyjnić ten dzień.

{gallery}wydarzenia/4a/2016dzien_tabliczki_mnozenia{/gallery}

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Początek strony