Nowy obrazUczniowie Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Zespole Szkół nr 1 we Wrześni biorą udział w różnych konkursach,  osiągając sukcesy i zdobywając nagrody. Wykazują się tym samym licznymi talentami, różnorodnymi umiejętnościami, dając wyraz swoim pasjom.
W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zachowaj trzeźwy umysł” na szczeblu powiatowym laureatem został Adam Dekowski z kl. 5a.

W powiatowym konkursie „Najnowszy krzyk mody to oszczędzanie wody” III miejsce zajęła Marta Stasiak z kl. 2a. W gminnym konkursie „Zabytki Wrześni i Ziemi Wrzesińskiej oczami dziecka” I miejsce zajęła Nikola Pol z kl. 5a, II miejsce zajęła Aleksandra Bimek z kl. 5a, III miejsce zajęła Julia Suszka z kl. 4a.
Wyniki naszych uczniów są efektem harmonijnej współpracy uczniów, nauczycieli i rodziców, dając nam powody do zadowolenia i motywację do dalszej pracy. Wszystkim gratulujemy!