JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/konkurs_plastyczny

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/konkurs_plastyczny

20151013 100318We wrześniu w związku z obchodami „Sprzątania Świata” został przeprowadzony konkurs plastyczny wśród uczniów klas IV i V. Komisja w składzie: p. Edyta Szamburska i p. Mariola Sotirov wytypowała 12 października 2015r zwycięzców konkursu :
I miejsce - Maria Pawlak kl. V b oraz Gabriela Śmidowicz kl. Va
II miejsce - Hanna Chałupniczak i Wiktoria Bartczak kl. Va
III miejsce - Natalia Olszak kl. IV b

Październik to Miesiąc Ochrony Przyrody – dbajmy i szanujmy naszą przyrodę i pamiętajmy ,że bez przyrody człowiek nie może istnieć.
Najlepsze prace zostały zaprezentowane na wystawie w szkole. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni upominkami i pamiątkowymi dyplomami .

{gallery}wydarzenia/konkurs_plastyczny{/gallery}