JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/Dzień_tabliczki_mnożenia_2015

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/Dzień_tabliczki_mnożenia_2015

25.09.2015 013Umiejętności rachunkowe są bardzo przydatne i często wykorzystywane w życiu codziennym. Wiedzą o tym dorośli, ćwiczą je dzieci. Uczniowie klas 4 i 5 naszej szkoły wzięli sobie do serca iloczyny i 25.09.2015 r. przyłączyli się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia
Dzieci wzięły udział w dwóch konkursach.: W konkursie na rymowaną tabliczkę mnożenia I miejsce zajęła Natalia Olszak z klasy 4b, II miejsce Hanna Chałupniczak z klasy 5a, zaś III miejsce zajęły Gabriela Michalak z klasy 4a oraz Nikola Pol z klasy 5a.

W konkursie na klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia tytuł ten zdobyli: w klasie 4a Antoni Długosz, w klasie 4b Julia Byczyńska, w klasie 5a Julia Szygenda i Piotr Baranowski, w klasie 5b Sebastian Nowacki.
W Dniu Tabliczki Mnożenia przedstawiciele wszystkich klas 4 i 5 szkoły podstawowej pod opieką gimnazjalistów z  klasy 3d utworzyli patrole matematyczne, które w kilku punktach na terenie szkoły bezpłatnie ( i zupełnie bezboleśnie ) przeprowadzały badania poziomu tabliczki mnożeniaw organizmie każdej chętnej osoby. Taka forma badań cieszyła się sporym zainteresowaniem zwłaszcza ze strony młodszych uczniów. Już dziś zapowiadamy kontynuację tego przedsięwzięcia w przyszłym roku.

{gallery}wydarzenia/Dzień_tabliczki_mnożenia_2015{/gallery}