podstawowa

25.09.2015 013Umiejętności rachunkowe są bardzo przydatne i często wykorzystywane w życiu codziennym. Wiedzą o tym dorośli, ćwiczą je dzieci. Uczniowie klas 4 i 5 naszej szkoły wzięli sobie do serca iloczyny i 25.09.2015 r. przyłączyli się do obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia
Dzieci wzięły udział w dwóch konkursach.: W konkursie na rymowaną tabliczkę mnożenia I miejsce zajęła Natalia Olszak z klasy 4b, II miejsce Hanna Chałupniczak z klasy 5a, zaś III miejsce zajęły Gabriela Michalak z klasy 4a oraz Nikola Pol z klasy 5a.

W konkursie na klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia tytuł ten zdobyli: w klasie 4a Antoni Długosz, w klasie 4b Julia Byczyńska, w klasie 5a Julia Szygenda i Piotr Baranowski, w klasie 5b Sebastian Nowacki.
W Dniu Tabliczki Mnożenia przedstawiciele wszystkich klas 4 i 5 szkoły podstawowej pod opieką gimnazjalistów z  klasy 3d utworzyli patrole matematyczne, które w kilku punktach na terenie szkoły bezpłatnie ( i zupełnie bezboleśnie ) przeprowadzały badania poziomu tabliczki mnożeniaw organizmie każdej chętnej osoby. Taka forma badań cieszyła się sporym zainteresowaniem zwłaszcza ze strony młodszych uczniów. Już dziś zapowiadamy kontynuację tego przedsięwzięcia w przyszłym roku.

Nasze certfikaty

Początek strony