podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/Dzien_pluszowego_misia
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/Dzien_pluszowego_misia

20171120 09221025 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. W związku z tym klasa 0 a, wybrała się do Biblioteki Publicznej we Wrześni, aby bardziej poznać tradycję tego święta.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Właśnie pod takim hasłem odbyły się wspólne zabawy. Uczniowie poznali historię pluszowego misia oraz obejrzeli prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Dzieci wysłuchały opowiadanie „Mój tato jest niedźwiedziem” oraz obejrzały bajkę „Gumisie”. Było także wiele konkursów, wykonywanie misia w grupach oraz degustacja pysznych ciasteczek, przygotowanych przez panie. Dużą atrakcją dla wszystkich była gawra, w której każdy mógł poczuć się jak prawdziwy miś. Na koniec wszyscy wypożyczyli wybrane przez siebie książki.
Natomiast na następny dzień dzieci przyszli do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem - Misiem, o którym chętnie opowiadali oraz bawili się. Mateusz, Jacek, Michał i Adam zaśpiewali także hymn Misia "Ja jestem niedźwiadek", zachęcający innych do wspólnych śpiewów. Na zakończenie każdy zrobił wesołe, misiowe kanapki. Chwile spędzone ze swoim przyjacielem na pewno będą miłym wspomnieniem.

{gallery}wydarzenia/20172018/Dzien_pluszowego_misia{/gallery}

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony