podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/warsztaty_z_uśmiechem_
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/warsztaty_z_uśmiechem_

 

20171130 094820W dniach 29 i 30 listopada dzieci z klas: 0, l, ll , lll  na zajęciach poprowadzonych w naszej szkole przez " Warsztaty z Uśmiechem" poznały budowę oraz rodzaje pszczelich domków: ula i pasieki.

Dowiedziały się z czego składa się strój pszczelarza, poznały różne odmiany miodów. Największą atrakcją było własnoręczne wykonanie dwóch wyjątkowych świec - jedną metodą odlewnictwa aromatycznego wosku pszczelego oraz drugą z węzy pszczelej, czyli plastra wosku pszczelego. Wykonane świece zapakowały w dekoracyjne opakowanie wraz z dedykacją. Efektem były unikatowe prezenty na wszelką okazję. Dzieci były pod wrażeniem tak ciekawych zajęć.

{gallery}wydarzenia/warsztaty_z_uśmiechem_{/gallery}

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony