podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/Patronelka_z_pyrki
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/Patronelka_z_pyrki

23W poniedziałek 27 listopada odbyło się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego "Petronelka z pyrki" oraz  wręczenie nagród i dyplomów.

Konkurs zorganizowany został  przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Września. Dwójka uczniów z klasy 1c otrzymało wyróżnienia: Maja Kaźmierska i Mateusz Piwowarczyk. Dzieci  odebrały upominki i dyplomy. Gratulujemy.

{gallery}wydarzenia/Patronelka_z_pyrki{/gallery}

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony