podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/opowieści_z_naszego_dzieciństwa_
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/opowieści_z_naszego_dzieciństwa_

WP 20171009 08 30 38 ProDnia 9 października klasa I a uczestniczyła w przedstawieniu pt. ,,Opowieści z naszego dzieciństwa” zorganizowanym przez teatr Artenes z Wrocławia. Dzieci miały możliwość obejrzeć trzy baśnie ,, Szczęśliwa rodzina”, ,,Świniopas”, ,,Krzesiwo”. Narratorem opowieści był Ole Zmruż - oczko. Każda z baśni zawierała pouczający morał.

 

{gallery}wydarzenia/20172018/opowieści_z_naszego_dzieciństwa_{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony