podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/mobilne_planetarium
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/mobilne_planetarium

IMG 31161Od 2- 3 października w naszej szkole gościło Mobilne Planetarium, w którym dzieci odbyły niezwykłą podróż w najdalsze zakątki kosmosu. „W małej części ogromnej spiralnej galaktyki sąsiaduje ze sobą osiem fascynujących planet, z centralnym potężnym władcą – Słońcem.

Planety te są tak od siebie różne, że trudno byłoby nazwać je rodziną, a jednocześnie tworzą doskonałą harmonię. Palące słońce, Wenus pełen gorącej lawy, burzliwy Jowisz, czy też niewyobrażalnie piękne zaćmienie Saturna” – to wszystko uczniowie mogli zobaczyć dzięki wyjątkowemu materiałowi filmowemu pt: „8 Cudów Drogi Mlecznej”, który sprawił, że bezpośrednio poczuli wyjątkowość i piękno naszego układu słonecznego.

{gallery}wydarzenia/20172018/mobilne_planetarium{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony