podstawowa

20170928 082050Ostatni tydzień był dla klasy bardzo owocowy. Dzieci zrobiły galaretkę owocową, która była dla wszystkich pysznym deserem w Dniu Chłopca. W tym dniu mieliśmy mnóstwo konkursów, m.in. jedzenie jabłka na czas, nadmuchiwanie balonów, tor przeszkód i inne.

Było wiele radości, prezentów i nagród, dzięki czemu ten dzień na pewno wszystkim na długo zostanie w pamięci. Świętowaliśmy także imieninki Wiktora i Wojtka. W kolejnych dniach uczniowie uczyli się rozpoznawać i nazywać cechy charakterystyczne owoców, które poznawali przez różne zmysły (węch, smak, dotyk). Dzieci dowiedziały się jakie są wartości odżywcze owoców i jakie mają one znaczenie dla zdrowia. Te wszystkie informacje podsumowaliśmy sobie pysznym koktajlem, który każdy mógł dla siebie zrobić. Było pysznie i bardzo kolorowo.

Nasze certfikaty

Początek strony