podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/owocowo_kolorowo
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/owocowo_kolorowo

20170928 082050Ostatni tydzień był dla klasy bardzo owocowy. Dzieci zrobiły galaretkę owocową, która była dla wszystkich pysznym deserem w Dniu Chłopca. W tym dniu mieliśmy mnóstwo konkursów, m.in. jedzenie jabłka na czas, nadmuchiwanie balonów, tor przeszkód i inne.

Było wiele radości, prezentów i nagród, dzięki czemu ten dzień na pewno wszystkim na długo zostanie w pamięci. Świętowaliśmy także imieninki Wiktora i Wojtka. W kolejnych dniach uczniowie uczyli się rozpoznawać i nazywać cechy charakterystyczne owoców, które poznawali przez różne zmysły (węch, smak, dotyk). Dzieci dowiedziały się jakie są wartości odżywcze owoców i jakie mają one znaczenie dla zdrowia. Te wszystkie informacje podsumowaliśmy sobie pysznym koktajlem, który każdy mógł dla siebie zrobić. Było pysznie i bardzo kolorowo.

{gallery}wydarzenia/20172018/owocowo_kolorowo{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony