podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/jak_powstaje_chleb
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/jak_powstaje_chleb

IMG 20170921 10031421 września klasa III c wybrała się na wycieczkę do piekarni Społem. Dzieci zobaczyły miejsce, w którym powstaje chleb i inne pieczywo. Dowiedziały się, jak przebiega cały proces pieczenia chleba i jakich maszyn do tego się używa. Porównywały też różne rodzaje mąki i same formowały bułki. Na koniec nastąpiła degustacja pieczywa, na którą dzieci czekały z niecierpliwością. Było bardzo ciekawie i smacznie.

{gallery}wydarzenia/20172018/jak_powstaje_chleb{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony