podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/wizyta_na_Komendzie_
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/wizyta_na_Komendzie_

WP 20170921 10 21 29 ProW czwartek 21. 09. 2017 r. dzieci z klasy I  odwiedziły Komendę Powiatową Policji we Wrześni. Starszy sierżant  Adam Wojciechowski rozmawiał z dziećmi na temat ,,Bezpieczny powrót ze szkoły" .

Przypomniał dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, prawidłowego przechodzenia przez jezdnię,  bezpiecznej jazdy na rowerze, oraz sprawdził jak dzieci pamiętają  numery alarmowe , kiedy i jak należy z nich korzystać. Na koniec dzieci przy asyście policjantów pokazały jak bezpiecznie przejść przez jezdnię. Wizyta na Komendzie pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

{gallery}wydarzenia/20172018/wizyta_na_Komendzie_{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony