podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/bezpieczni_na_drodze
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/bezpieczni_na_drodze

20170921 095332Przez cały tydzień dzieci z klasy „0” a, na zajęciach poznawały zasady ruchu drogowego. Zdobyły wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze, poznały znaki drogowe, służby ratownicze oraz numery alarmowe. Odbyła się także gra w kolory "czerwony- zielony", w której dzieci, żeby dojść do mety musiały odpowiadać na pytania dotyczące omawianych tematów.

Natomiast w piątek uczniowie wraz z wychowawczynią wybrali się na Komendę Powiatową Policji we Wrześni, gdzie razem z Panem policjantem podsumowali dotychczas zdobyte wiadomości. Dzieci miały również okazję poprzymierzać czapki policyjne, zobaczyć jak wygląda cela, tzw. „dyżurka” oraz policyjny samochód, do którego mogli wsiąść. Szczególnie cela zrobiła na uczniach ogromne wrażenie. Po wizycie na policji wybraliśmy się na jesienny spacer, podczas którego poszukiwaliśmy kolorów i barw jesieni. Był także czas na wspólną, wspaniałą zabawę w klasie.

{gallery}wydarzenia/20172018/bezpieczni_na_drodze{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony