podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/20172018/tanecznie_w_ssp3
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/20172018/tanecznie_w_ssp3

IMG 20170913 081645Dnia 13 września najmłodsze dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez Centrum Tańca Hajdasz. Z dużym zainteresowaniem uczniowie oglądali krótkie przedstawienie i brali udział w zajęciach ruchowych, które zachęciły ich do zainteresowania się tańcem.

Ogólnopolska Szkółka Tańca wprowadza  do tanecznego świata rozwija talenty, nawet te najbardziej ukryte. Sprawia, że dzieci zaspokajają swoją naturalną potrzebę ruchu. Pokaz wszystkim bardzo się podobał.

{gallery}wydarzenia/20172018/tanecznie_w_ssp3{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony