podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2a/kolo_matematyczne
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2a/kolo_matematyczne

20170608 122803Wiadomo, że matematyka to trudny przedmiot, ale nie musi być nudna. Przekonali się o tym uczniowie klasy Ia, którzy zajmowali się różnymi projektami na lekcji w ramach kółka matematycznego.

Była to między innymi praca w grupie o tematyce „Gry matematyczne”. Uczniowie grając, a przy okazji logicznie myśląc; przekonali się, że matematyka jest w każdej dziedzinie naszego życia.

{gallery}wydarzenia/2a/kolo_matematyczne{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony