podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2a/zbiorka_maskotek_w_1a
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2a/zbiorka_maskotek_w_1a

20170610 124644W maju bieżącego roku klasa Ia postanowiła poświęcić czas na zbiórkę maskotek dla chorych dzieci i dorosłych ze Szpitala Powiatowego we Wrześni. Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania!

W dwa tygodnie uzbieraliśmy dzięki pomocy asystenta w klasie Ia – pani Martynie Malewicz oraz trenera piłki nożnej Akademii Reissa – pana Michała Skarbińskiego, ponad 500 sztuk maskotek! 12 czerwca delegaci z klasy Ia wraz z wychowawcą Moniką Prus udali się do szpitala, by wywołać uśmiech na twarzach chorych i potrzebujących. Często na ich twarzach płynęły łzy ze wzruszenia… Za rok powtórzymy tą szczytną akcję, bo pomagać trzeba każdemu i w różnych sytuacjach.

{gallery}wydarzenia/2a/zbiorka_maskotek_w_1a{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony