podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2a/roboty_w_1a
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2a/roboty_w_1a

20170607 110522Dzięki uprzejmości pani Anny Bartlewicz oraz młodzieży z gimnazjum, uczniowie klasy Ia wraz z opiekunkami wzięli udział w bardzo ciekawej lekcji z zakresu robotyki. 5 czerwca dzieci mogły sterować małymi robotami

poprzez klawiaturę i dostępność Internetu oraz pilotem. Zabawa okazała się przednia! Dzieci zadawały bardzo dużo pytań, uczyły się sterować i stwierdziły jednogłośnie, że jeszcze chętnie wezmą udział w tak fajnej i nietypowej lekcji komputerowej.

{gallery}wydarzenia/2a/roboty_w_1a{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony