podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2a/Komenda_Policji
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2a/Komenda_Policji

20170523 090845W dniu 23 maja dzięki współpracy z pedagogiem szkolnym – Katarzyną Pacochą, zorganizowana została w klasie Ia wycieczka do Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Głównym jej celem było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzenie budynku komendy i przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa.

Pan policjant opowiedział nam na czym polega jego praca oraz do czego służy „Niebieski pokój”, omówił też zasady bezpieczeństwa na co dzień poprzez włączenie krótkiego filmu z tego zakresu. Kolejnym punktem wycieczki było zejście do sali zatrzymań. Mogliśmy też przymierzyć kajdanki, czapki policyjne. Na parkingu obejrzeliśmy różne wozy policyjne – do transportu aresztantów, wozy patrolowe. Każdy z uczniów mógł sobie zrobić zdjęcie w radiowozie. Zaprezentowano nam sygnały świetlne i dźwiękowe. Mieliśmy mnóstwo pytań na temat pracy policji. Wycieczka była bardzo atrakcyjna, wywołała wiele wrażeń i z pewnością wybierzemy się tam za rok.

{gallery}wydarzenia/2a/Komenda_Policji{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony