podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/0a/SKO_moja_skarbonka
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/0a/SKO_moja_skarbonka

20170607 104006Niedawno odbył się konkurs SKO „Moja skarbonka”, w którym udział wzięły klasy od 0- II oraz III a. Polegał on na wspólnym wykonaniu przez klasę SKARBONKI z surowców wtórnych i ułożeniu krótkiej rymowanki lub wierszyka na temat oszczędzania.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci do zainteresowania się tematyką oszczędzania oraz SKO; upowszechnianie idei świadomego i systematycznego oszczędzania wśród uczniów; propagowanie wśród dzieci członkowstwa w SKO, jako działania służącego wyrabianiu pozytywnych postaw, niezbędnych w dorosłym życiu; wspólna zabawa, współpraca i integracja grupy; propagowanie pracy zespołowej, w tym szacunku dla drugiego człowieka i umiejętności podziału zadań oraz praktyczne wykorzystanie surowców wtórnych. Każda klasa wykazała się dużą kreatywnością, oryginalnością i pomysłowością swoich prac oraz rymowanek dot. oszczędzania, za co otrzymała nagrody ufundowane przez Bank PKO, z którym współpracujemy. Zatem zachęcamy wszystkich do zapisywania się do SKO i już od najmłodszych lat uczenia się oszczędzania.

{gallery}wydarzenia/0a/SKO_moja_skarbonka{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony