podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/0a/roboty
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/0a/roboty

WP 20170607 12 15 51 ProNasz szkolny informatyk pani Ania Bartlewicz, mama Jasia - ucznia naszej klasy, zaprosiła dzieci z zerówki na spotkanie z robotami w sali komputerowej. Z wielkim zainteresowaniem obserwowaliśmy koleżanki ze starszej klasy, które pokazywały jak zaprogramować małego robota.

Największą atrakcją było sterowanie robotem z pomocą wgranego programu i pilota. Ta lekcja na pewno będzie zachętą do samodzielnego programowania, a warto zaczynać od najmłodszych lat.

{gallery}wydarzenia/0a/roboty{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony