podstawowa

DSC 0293Czternastego czerwca odbyło się podsumowanie międzyklasowego konkursu na najładniejszy dzienniczek lektur zorganizowanego przez panią Mariolę Szymkowską i prowadzącą bibliotekę szkolną panią  Wiesławę Wojdyńską.


Celem konkursu była promocja czytelnictwa wśród najmłodszych klas. W konkursie wzięło udział 35. uczniów naszej szkoły,  z klas 2 i 3. Warunkiem przystąpienia do konkursu było przeczytanie i opisanie co najmniej 10 książek. Klasy drugie mogły wykonać opis w formie rysunku. Przedstawione prace cechowały się dużą starannością wykonania, bogatymi ilustracjami i ciekawymi opisami treści. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni ufundowanymi przez Księgarnię i Hurtownię Taniej Książki w Tuliszkowie ciekawymi pozycjami literatury dziecięcej.

Nasze certfikaty

Początek strony