podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2a/roboty3A
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2a/roboty3A

20170614 100056W środę 14.06.2017r. kl.III a uczestniczyła w zajęciach z robotyki, które poprowadzili uczniowie kl III b gimnazjum pod opieką p. Anny Bartlewicz.

Była to nie tylko nauka, lecz również zabawa. Miła atmosfera połączona z ciekawymi projektami pozwalała na przyswajanie wiedzy w przyjemny sposób. Dzieci były zachwycone robotami, które odnajdywały drogę w labiryncie i wykonywały inne zaprogramowane zadania. Starsi koledzy okazali się świetnymi nauczycielami.

{gallery}wydarzenia/2a/roboty3A{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony