podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2a/3a_stomatolog
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2a/3a_stomatolog

20170608 09073609.06.2017r. klasa III a wybrała się na wycieczkę do Poradni AUXILIUM i do Centrum Stomatologii NEO DENTICA. Tym razem zaproszenie otrzymaliśmy od p. Marka Perlika, dziadka naszego kolegi Wojtka Szafraniaka.


Pan stomatolog przyjął nas bardzo serdecznie razem z personelem pomocniczym. Zapoznał dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, wyjaśnił jak leczy się zęby, pokazał dzieciom działanie sprzętu medycznego. Następnie u ochotników przeprowadził kontrolę zębów.
Dzieci były bardzo zainteresowane wizytą w gabinecie lekarskim. Mam nadzieję, że w  ramach kształtowania dalszych nawyków prozdrowotnych będą go systematycznie odwiedzały w ramach wizyt kontrolnych oraz pozbędą się lęku z tym związanym. Następnie udaliśmy się do Poradni AUXILIUM, gdzie w gabinecie dowiedzieliśmy się jak wykonywane jest badanie USG. To była ciekawa lekcja poza murami szkoły.

{gallery}wydarzenia/2a/3a_stomatolog{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony