podstawowa

20170608 09073609.06.2017r. klasa III a wybrała się na wycieczkę do Poradni AUXILIUM i do Centrum Stomatologii NEO DENTICA. Tym razem zaproszenie otrzymaliśmy od p. Marka Perlika, dziadka naszego kolegi Wojtka Szafraniaka.


Pan stomatolog przyjął nas bardzo serdecznie razem z personelem pomocniczym. Zapoznał dzieci z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, wyjaśnił jak leczy się zęby, pokazał dzieciom działanie sprzętu medycznego. Następnie u ochotników przeprowadził kontrolę zębów.
Dzieci były bardzo zainteresowane wizytą w gabinecie lekarskim. Mam nadzieję, że w  ramach kształtowania dalszych nawyków prozdrowotnych będą go systematycznie odwiedzały w ramach wizyt kontrolnych oraz pozbędą się lęku z tym związanym. Następnie udaliśmy się do Poradni AUXILIUM, gdzie w gabinecie dowiedzieliśmy się jak wykonywane jest badanie USG. To była ciekawa lekcja poza murami szkoły.

Nasze certfikaty

Początek strony