podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/0a/sko
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/0a/sko

WP 20170531 07 01 45 ProWłaśnie dziś tj.31. 05.2017 r. przekazaliśmy na konkurs SKO skarbonkę wykonaną z odpadów. W klasie dzieci realizowały swoje propozycje, jednak MINIONEK - pomysł  Mateusza Radzińskiego zdobył aprobatę całej klasy.

Przy współpracy wszystkich dzieci okleiliśmy butelkę papierem, a z pomocą dziewczynek wykonaliśmy resztę projektu. Wierszyk o oszczędzaniu ułożyła Matylda z mamą, a rymowankę dzieci ,,Nasz MINIONEK ukochany z oszczędzania dobrze znany”.

{gallery}wydarzenia/0a/sko{/gallery}

 

Nasze certfikaty

Początek strony