IMG 20170601 090137Tańce- połamańce czyli teatralnie i filmowo o sztuce tańca we Wrzesińskim Domu Kultury. Dzieci spotkały się z profesor Mądralą Mądralińską i posągiem Andrzejem, którzy w zabawny i bardzo obrazowy sposób opowiadali o tańcu.

Uczniowie dowiedzieli się, czym różni się balet od tańca klasycznego, skąd przyszły do nas tańce towarzyskie, jakie mamy tańce narodowe, czym jest hip-hop. Nie zabrakło zagadek, wspólnego tańczenia i wyśmienitej zabawy. Spektakl był przeplatany projekcją fragmentów filmowych, które żywym obrazem dopełniały ciekawą treść. Spotkanie zakończyło się  projekcją filmu pt. „ Arka odpływa”, który opowiadał o tym, jak ważne  i potrzebne jest posiadanie przyjaciół.