podstawowa
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/dzien_dziecka_w_0
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/dzien_dziecka_w_0

IMG 20170601 090137Tańce- połamańce czyli teatralnie i filmowo o sztuce tańca we Wrzesińskim Domu Kultury. Dzieci spotkały się z profesor Mądralą Mądralińską i posągiem Andrzejem, którzy w zabawny i bardzo obrazowy sposób opowiadali o tańcu.

Uczniowie dowiedzieli się, czym różni się balet od tańca klasycznego, skąd przyszły do nas tańce towarzyskie, jakie mamy tańce narodowe, czym jest hip-hop. Nie zabrakło zagadek, wspólnego tańczenia i wyśmienitej zabawy. Spektakl był przeplatany projekcją fragmentów filmowych, które żywym obrazem dopełniały ciekawą treść. Spotkanie zakończyło się  projekcją filmu pt. „ Arka odpływa”, który opowiadał o tym, jak ważne  i potrzebne jest posiadanie przyjaciół.

{gallery}wydarzenia/2016-2017/klasa_0_i_1a/dzien_dziecka_w_0{/gallery}

Nasze certfikaty

Początek strony